Kompleksowość najwyższej jakości usług

            Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klienta, który ceni sobie profesjonalną jakość usług oraz miłą atmosferę powstała nowa marka Heaven Med.

Salon kosmetologii estetycznej Heaven Med to miejsce, gdzie możesz poczuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów.

W salonie pracuje grupa  doświadczonych kosmetologów, lekarzy i masażystów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta i troszczą się o jego pielęgnacje, komfort i lepsze samopoczucie.

Wiedzę i umiejętności nasz pracowników wspiera profesjonalny sprzęt medyczny oparty na najnowszych technologiach. Do wykonywania zabiegów wykorzystujemy wyłącznie renomowanych kosmetyków oraz najnowocześniejszych urządzeń, spełniających najbardziej surowe wymogi branży kosmetycznej.

            Nasz gabinet to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała oraz porady z zakresu pielęgnacji, dlatego każda wizyta poprzedzona jest szczegółowym wywiadem i konsultacją.

            Indywidualnie dobrane zabiegi pozwolą Ci na poprawę wyglądu oraz osiągnięcie odprężenia od dnia codziennego.

            Naszym założeniem jest, aby każdy Klient poczuł się u nas w salonie wyjątkowo. Dołożymy wszelkich starań aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, a w szczególności zadbany o skuteczność stosowanych metod, rozwiązań kosmetologii estetycznej oraz depilacji laserowej